55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Ваніль — Vanilla — дає радість почуттям, робить серце добрим, має до надійних відносин.
Ніжна ваніль однаково улюблена як ароматерапевтами, так і майстрами фен-шуй! Вона входить до складу парфумерних композицій і ароматичних сумішей, чия дія спрямована на досягнення фінансового добробуту.
Запах теплий, солодкий, з легкими дурманними нотками. Ідеально підходить для домашнього використання.
Склад: бамбукова основа, пилок, ароматна суміш натуральна.
Аюрведа вчить, що для того, щоб бути здоровим, необхідно здоровий розвиток, гармонія з навколишнім світом, фізіологічну рівновагу. Докладні описи застосування ароматичних речовин можна знайти в індійських «Махабхате» і «Рамаяні», які свідчать про події, що відбулися понад 5000 років тому. Там само з'являються перші згадки про ароматичні свічки та паличках, що застосовуються для створення сприятливої атмосфери в приміщеннях, на галасливих святкових площах, а також для лікування всіляких недуг. У різних країнах пахощі цінувалися як золото, срібло, спеції та вважали їх символами багатства, підносячи пахощі як найцінніші подарунки. І до наших днів у багатьох культурах залишилося й використовується окурювання пахощами, ароматичні олії використовуються в парфумерній промисловості та в інших галузях.
Чому ж аромати можуть мати такий виражений позитивний вплив на енергетику та фізіологію. Виявляється, у цьому нічого дивовижного немає. Рослини завжди мають великий запас життєвої енергії, що дає змогу їм пристосовуватися до несприятливих умов довкілля. Такий же потенціал життєвої сили закладений у всіх об'єктах навколишнього світу. За допомогою запаху нам передається їх енергія, якості, і це впливає на дива. Леткі сполуки ароматів, проникаючи в ауру, усувають її голодування, імунний дефіцит, сприяють загоєнню ран, перерозподіленню та гармонізації енергії, очищенню тонкого тіла. До того ж вони мають величезний позитивний вплив на фізіологічне здоров'я, а також на емоції людини. Аромати можуть допомогти відновити ауру, отримати смак до добра й справедливості, усунути комплекси та озлобленість. Вибір ароматичних пахощів роблять відповідно до типу тіла (так звані Пракриті в Аюрведі). Якщо пахощі будуть використані для досягнення терапевтичного лікування, то поточний дисбаланс дош (так званий вікриті в Аюрведі) також усувається. Після огляду як пракриті та вікриті, вибір відповідного аромату можуть бути зроблені.
Аюрведичні пахощі виготовляються з різних трав, деревних частин деяких ароматичних дерев і деяких спеціальних смол. Понад 100 таких ароматичних речовин можуть бути використані для одного типу пахощів, є різні пахощі, а отже, і методи їх класифікації. Це зумовлено як великою різноманітністю сортів, так і широким спектром їх застосування. Зазвичай пахощі розрізняють за місцем виробництва, за зовнішнім виглядом, за складом і за призначенням.
Склад ароматичних паличок ділиться на дві частини: основу та олію-наповнювач. А основи так само можна розділити на два різновиди: вугільні основи та «масала» (суміш дрібного стружкового пилу або подрібнених ароматних рослин). Схвалення на вугільній основі мають яскравий чорний колір. Вони гарні тим, що під час згоряння вугілля не дає домішок запаху, і паличка суворо видає аромат оливи-наповнювача. Це дуже сприятливо у разі вибіркового впливу на певні системи організму. Ароматичні палички типу «масала» можуть мати різні відтінки: від світло-бежевого до темно-коричневого. Під час згоряння запах залежить не тільки від олії-наповнювача, але й від складу основи. Неправильно думати, що від кольору палички залежить її якість і що чорні палички — хімічні, а світлі — натуральні. Головним для пахощів є якість оливи-наповнювача, а також якість «олії» в разі світлих паличок.
Пахощі, , а ще їх називають агарбатті, діляться на групи за їхніми властивостями:
Для медитацій ідеально підходять індійські пахощі. Вони здавна створювалися як засіб оздоровлення тіла та духу, тому в їхньому складі виключно натуральні, часто — дуже рідкісні компоненти, що мають потужні цілющі та сакральні властивості. Аромат Індійських пахощів ніколи не буває солодким або «парфумерним» — це стриманий, благородний і чистий аромат рослин. Для медитацій рекомендують аромати, які дають змогу збагатити свій дух і енергетику, досягти гармонійного злиття із зовнішнім світом. Це сандал, мирра, сосна, ладан, мускус, неролі, ялівець, троянда, рододендрон.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Індія |
Тип | Ароматичні палички |
Кількість | 15 шт. |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | Agarbathi Works |
Запах | Ваніль |