192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Кунжутна олія виготовляється за давніми традиційними методиками та має найвищу якість, має солодкувато-горіховий смак, легкий за структурою. Має тисячолітню традицію, використовувалосякарбами ще в 1500 г до н.е. і асоціювалося з безсмертям. Кунжутну олію застосовують і всередину, і для масажу, і для догляду за шкірою.
Кунжутна олія складається з тригліцеридів, легкої ненасиченої олеїнової кислоти (35-48%), лінолевої кислоти (37-48%), крім того, приблизно 10% насичених жирних кислот: стеаринової (4-6%), пальмітинової (7-8%), а також міристинової (приблизно 0,1%), арахінової (до 1,0%) лігноцеринової кислоти (йодне число 110) фітостерин, сезамін (хлороформ), сезамол, сезамолін, вітамін Е, самол, багата на макроелементи (особливо кальцієм).
Кунжутна олія багата на вітаміни Е, А й містить чудово збалансовані поліненасичені жирні кислоти, токофероли, білки та натуральні антиоксиданти (головний — сезамол). Завдяки сезамолу має високу стійкість під час тривалого зберігання (до 8 років).
Кунжутна олія — це цінний харчовий і чудовий лікувальний продукт:
за вмістом необхідної для повноцінного розвитку кісткової та хрящової тканини кальцію кунжутна олія є рекордсменом серед більшості харчових продуктів;
дієвий у разі різних легеневих захворювань, воістину, астми, сухого кашлю;
рекомендується хворим на цукровий діабет;
підвищує кількість тромбоцитів і покращує згортання крові;
під час ожиріння кунжутна олія сприяє схудненню та зміцнює тіло;
під час лікування підвищеної кислотності шлункового соку;
перешкоджає утворенню тромбів, відкриває закупорювання;
допомагає кунжутна олія у разі шлунково-кишкових кольок, нефриту та пієлонефриту, нирковокам'яної хвороби;
використовується у разі немовляти, внутрішніх кровотеч, гіперфункції щитоподібної залози;
контролює кислотність крові, підвищену кислотність шлункового соку;
компенсує загальне виснаження організму, зволожує кишківник, очищає його від калу: сприяє його швидкому виведенню з організму;
допомагає у разі печіння під час сечовипускання, легко слабшає шлунок;
кунжутна олія застосовується як глистогонний засіб;
доведено, що кунжутна олія підвищує кількість тромбоцитів, завдяки чому прискорюється згортання крові. Тому він рекомендується для лікування хвороби Верльгофа, тромбопеничної пурпури, есенціальної тромбопінії, геморрагічних діатезів (приймається по 1 ст. ложці тричі на день перед їдою).
в бодибілдингу кунжутна олія застосовується для збільшення м'язової маси.
Кунжутну олію застосовують і всередину, і для масажу, і для догляду за шкірою.
Застосування з лікувально-профілактичною метою
Застосування: 1ст. л. 2-3 рази на день за 20 хв до їди. Можна додавати в холодні страви з овочів.
Для дітей щоденна доза кунжутної олії має становити: віком від 1 до 3 років — 3-5 крапель; віком від 3 до 6 років — 5-10 крапель; віком від 10 до 14 років — 1 год. ложка.
Усього 1 чайна ложка кунжутної олії містить добову норму кальцію.
Простуда. Закапати в ніс кілька крапель теплої кунжутної олії. Це ж масло добре втирати теплим у підошви ніг і в груди перед сном.
Вологий кашель. Розтирати груди та спину сіллю з гірчичною або сезамовою олією до почервоніння. Олія багата на лецитин, тому її використовують у губних помадах, у кремах для очей, у лосьйонах і шампунях.
У Китайській медицині щоденної ранкової процедурою є полоскання рота та горла з кунжутною олією.
Проводиться вона так: наберіть у рот кунжутну олію та утримуйте її впродовж 3-х хвилин, злегка переміщаючи її в порожнині рота.
Така процедура видалить усі шкідливі речовини, які виділяються з організму за ніч у порожнину рота. Вона зміцнить зуби та ясна, попередить розвиток карієсу. Знизить чутливість до вживання кислих речовин і посилить смакові рецептори. Допомагає для поліпшення голосу. Особливо така процедура корисна тим, хто живе в запилених містах, має центральне опалення, у холодному кліматі. Оскільки водночас сильно пересихають слизові горла та носа.
Слизу носа також необхідно змащувати кунжутною олією перед виходом на вулицю. Це допоможе ефективно боротися з ЛОР- захворюваннями.
Косметична дія кунжутної олії:
Кунжутна олія — натуральний зволожувач для будь-якого типу шкіри, особливо для сухої, в'ялої, в'ялої шкіри.
Відновлює, зволожує, живить і вирівнює шкіру, усуває лущення й подразнення.
Сезамол — натуральна активна речовина, що міститься в цій олії, перешкоджає процесам окиснення й поглинає ультрафіолетові сонячні промені. Саме ця його властивість робить кунжутну олію ефективним засобом для захисту від сонця.
Кунжутна олія рекомендується для догляду за всіма типами волосся.
Кунжутна олія — панацея жирної та хворого шкіри голови.
Ідеальний засіб для волосся пофарбований або затравлений хімією.Кунжутна олія надає волоссю блиску і м'якості, оберігає його від висушування.
Гарантує захист від шкідливих ультрафіолетових променів, оберігає їх від висушування. Захищає волосся від впливу сонця, морської та хлорованої води.
Кунжутна олія містить багато магнію, антистресового елемента, що має заспокійливу дію, розслабляє м'язи обличчя й тіла. Тому додатковим результатом до догляду за волоссям — ви отримаєте і свіже, відпочиле обличчя з рум'янцем на щічках.
Зараз безліч європейської натуральної косметики для волосся готується на основі кунжутної олії (маски, муси, шампуні, кондиціонери тощо).
Систематичне застосування кунжутної олії дасть змогу надовго зберегти красу та здоров'я вашого волосся.
Живить і захищає волосся.
У якісній косметиці для шкіри та волосся кунжутну олію використовують часто як самостійно, так і як носій жиророзчинних компонентів, екстрактів, вітамінів і сонцезахисних фільтрів.
Завдяки вітаміну Е кунжутна олія подарує волоссю силу й об'єм.
Протипоказання до застосування кунжутної олії
Кунжутна олія не сумісна з масажом і деякими речовинами, що містять щавлеву кислоту.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Індія |
Об`єм | 200 мл |
Форма випуску | Масло |
Користувацькі характеристики | |
Виробник | Shree Narnarayan |