64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Кориця додається у випічку, гарячі напої, перші страви та каші.
Допомагає полегшити стан у разі грипу та застуди, зміцнює імунітет. Має антимікробні властивості. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, посилює обмін речовин. Знижує рівень холестерину, перешкоджає утворенню тромбів, зміцнює серцевий м'яз. Тонік жіночий для нормалізації циклу. Підвищує потенцію.
Кориця являє собою внутрішню кору вічнозеленого дерева сімейства лаврових. Синоніми: Cinnamomum zeylanicum, Lauraceae, далчині, твак, косія, gui (54). Назва рослини в перекладі з грецької означає «ідеальна пряність».
Кориця — одна з найбільш святкових спецій, вона займає почесне місце в кулінарії. Застосовується як паличок (трубочок) і в меленому вигляді. Натомість, щоб купувати мелену корицю, краще купити цілі палички, просмажити їх на сухій сковороді та розмелювати в міру потреби.
Корицю додають в овочеві, але частіше в фруктові страви, у пудинги, солодкі плови, пироги, святкові напої. Ідеально підходить для джемів, компотів, молочних виробів, киселів. Особливо добре кориця поєднується зі стравами з яблук: яблучними пирогами, фруктовими салатами, печеними яблуками тощо. Але також добре кориця підходить і до салатів із моркви, капусти, кукурудзи та огірків.
Кориця — ефективна альтернатива зеленого та чорного чаю та кави: підвищує бадьорість, тонус нервової системи, ідеально підходить до сніданку. З цих же причин не варто вживати корицю ввечері після 5 годин.
Ідеально підходить до йогурту, молока (утром), помідорів, бананів, винограду та родзинок, вишне, груші, кросівника, малини, обліпихи. Є протиотрутою від вершкового морозива — неабияк знижує утворення слизу.
Також підходить до грічки, пшениці, вівсу, пшону, рису, квасолі, мунг-далу, капусти, буряку, сиру, ананасів, суниці, полуниці, кураги, горобини чорноплідної, сливи, червоної та чорної смородини, яблукав, і загалом до всіх солодких страв.
Дуже приємна на смак, ця пряність позбавляє низки хвороб. Невипадково вже в 17 столітті, судячи з старовинного лікувальника «Прохолодний вітроград», у Росії було відомо, що:
Корицю товчену даємо вихованці з водою після роду — вичистити хворобу внутрішньою. Кориця приємна кіімкотом ні буди кашель уймет, і нежить, шкідливу мокрість із розділу та живота виведе. Кориця серце обвішує і зміцнює, і рослина доброї крові у вух телестних творить.
У разі безперечно сприятливого впливу на самопочуття в будь-якому віці особливо гарна кориця для людей ослаблених і літніх. Вона дуже добре підвищує імунітет, дає сили, зміцнює серце, зігріває нирки та загалом сприяє метаболізму. Кориця є ефективним засобом для зміцнення та гармонізації циркуляції крові. Подібно до імбиру, вона — майже універсальний лікарський засіб, але менше викликає схильність до підвищення кислотності, температури та жару. Як загальнозміцнювальний напій сприятливо впливає на суєтливих, неспокійних і «вітратних» людей.
Кориця добра у разі грипуозної атаки, вона допомагає у разі больового горла, бронхіту та бронхіальної астми, застуди, закладеності та застою в придаткових пазухах. Особливо підходить для осіб зі слабкою конституцією.
У разі нетравлення полегшує перетравлення важкої їжі та допомагає під час блювання, запобігає скупченню газів, знімає кольки й метеоризм, загалом рекомендована у разі диспепсії та розладів шлунка. 1 ст. л. міцної настою кориці, яку приймати через пів години після їди, допомагає в цих випадках.
Порошком кориці посипають промиті рани та порізи, тому що вона хороший антисептик, а також містить природну знеболювальну олію вегенол. Кориця ефективна в боротьбі з синегенною паличкою, клеблезами, ешехеріозами (інфекція кишковою паличкою), грибками Candida albicans, а також токсикоінфекцією та гнійними захворюваннями, пов'язаними з протієм.
Кориця лікує сухі шкірні захворювання: псоріаз, екзема та ін. Ослаблює зубний і м'язовий біль, знімає м'язове напруження. Підвищує тиск, але в поєднанні з фенхелем навпаки трохи знижує. З давніх-давен відома як освіжувач дихання, є основним компонентом складу «три аромати», куди входять ще кардамон і лавровий лист. Ці три трави сприяють травленню, зміцнюють балансувальні повітряні потоки в тілі та допомагають кращому засвоєнню ліків. Як антидепресант вранці додавати до гомілки з медом.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Індія |
Тип спецій | Кориця |
Вага (грам) | 50 |
Користувацькі характеристики | |
Виробник | Роса-Фарм |