279 ₴
Амалаки (амла) вважається однією з найсильніших омолоджувальних рослин аюрведичної медицини.
Амалки — найбагатше природне джерело вітаміну C (до 3000 мг в одному плоді), містить різні форми аскорбінової кислоти, з'єднані з таніновим комплексом і галієвою кислотою. Завдяки цьому плоди рослини можуть зберігати вітамін С тривалий час. Крім того, у цій рослині виявлені біофлавоноїди та каротиноїди, що мають поряд з аскорбінатами антиоксидантними властивостями.
Амалак має імуномодулювальний ефект, а також стимулює синтез гемоглобіну. Воно очищає печінку, кров і кишківник, регулює рівень цукру та холестерину, сприяє росту волосся й нігтів, зміцнює кістки та зуби. Разом із катехінами, антиоксиданти перешкоджають розвитку атеросклерозу та різним імунним порушенням організму. Плоди рослини містять речовини, що стимулюють вироблення еритропоетину, завдяки чому рослина здавна використовувалася під час лікування анемій. Глікозиди та сапоніни рослини нормалізують функцію кишківника, усуваючи закрепи, явища метеоризму та кишкові кольки. В амалаки містяться природні антисептики, що пригнічують життєдіяльність патогенної мікрофлори кишківника та статевих шляхів.
Дозування: за пів години до їди по 1/2-1/3 ч.л. на день із цукром і теплим молоком.
З дієти рекомендується басматі рис із топленою олією гхи, молочні та овочеві супи, легка оліїста їжа.
Уникати кислої, гострої та дуже гарячої їжі.
Протипоказання: гастрит зі зниженою кислотністю.
Побічні ефекти: не має жодних побічних ефектів.
Склад: 1 таблетка містить Amalaki (Emblica officinalis) 500 мг, Форма випуску й упаковка: 60 таблеток
Термін придатності: 3 роки. Дата виготовлення вказана на пакованні.
Виробник: Пунарвансу, Індія.
Амалаки (амла) вважається однією з найсильніших омолоджувальних рослин аюрведичної медицини. Амалаки — найбагатше природне джерело вітаміну С (до 3000 мг в одномуплоді). Амалак має імуномодулювальний ефект, а також стимулює синтез гемоглобіну. Воно очищає печінку, кров і кишківник, регулює рівень цукру та холестерину, сприяє росту волосся й нігтів, зміцнює кістки та зуби. Разом із катехінами, антиоксиданти перешкоджають розвитку атеросклерозу та різним імунним порушенням організму. Плоди рослини містять речовини, що стимулюють вироблення еритропоетину, завдяки чому рослина здавна використовувалася під час лікування анемій. Глікозиди та сапоніни рослини нормалізують функцію кишківника, усуваючи закрепи, явища метеоризму та кишкові кольки. В амалаки містяться природні антисептики, що пригнічують життєдіяльність патогенної мікрофлори кишківника та статевих шляхів.
Показання: Балансує Вата та Пітта доші.
Амалаки.
Ця назва рослини на санскриті, латині — Emblica Officinalis Gaertn, Phyllanthus Emblica або Terminalia Emblica. англійською мовою він називається індійський крижівник, а на хінді — амла, але незалежно від назви амалаки має низку чудових властивостей. Насамперед, у фармакології аюрведи він відомий як рослина божественного походження. Амалаки також є расою, тобто має властивості продовжувати життя й боротися з хворобами. Зазвичай розани — найкраще з аюрведичних рослинних сумішей — виготовляються з понад одного інгредієнта. Дивовижно, що цей плід сам по собі вважають одним із найпотужніших расаян. У трактаті «Чарака Самхіта» йдеться про те, що «амалакі є найкращим серед рослин, які надають омолоджувальний ефект». Плод амалаки має солодкий, кислий, гіркий, терпкий і гострий смак. Єдиний смак, якого бракує — солоний. Оскільки амалаки містить п'ять із шести смаків, він приводить у рівновагу всі три доші. Амалаки спочатку мають кислий смак, але, змішуючись зі слиною, він набуває солодкого присмаку (віпака). Як солодкий, так і солоний смак заспокоюють Ватадошу. Вір'я, або активність Амалаки прохолодна, тому разом із солодким посмаком ця прохолодність заспокоює гарячу Пітту. Гіркий, терпкий і гострий смак амалаки призводять до рівноваги Капху.
Так цей один плід заспокоює всі три доші. Деякі з переваг амалаки, відомих в аюрведичних текстах, плоди рослини містять речовини, що стимулюють вироблення еритропоетину, завдяки чому рослина здавна використовувалася під час лікування анемій. Глікозиди та сапоніни рослини нормалізують функцію кишківника, усуваючи закрепи, явища метеоризму та кишкові кольки. В амалаки містяться природні антисептики, що пригнічують життєдіяльність патогенної мікрофлори кишківника та статевих шляхів.
Амалак має величезну кількість чудових властивостей. Почнемо з того, що він допомагає виводити з організму токсини. Це досягається двома шляхами. По-перше, через поліпшення всмоктування їжі. Коли ваша травна система стає міцнішою, їжа, яку ви вживаєте, перетворюється на поживні речовини, а не залишається неперевареною, продуковуючи шлаки. Унікальність амалаки в тому, що він покращує травлення, водночас не зігріваючи. Саме тому він традиційно вважається одним із найкращих рослинних засобів для врівноваження шлункової кислоти. Покращуючи травлення, амалаки допомагають виводити з організму токсини. По-друге, амалаки сприяє виведенню токсинів через зміцнення і стимулювання функції печінки. Якщо людина накопичує токсини як результат вживання нездорової їжі, ведення нездорового способу життя або впливу хімічних речовин, амалаки допомагає вимивати токсини.
Амалики також покращує функцію виведення з організму продуктів життєдіяльності. Він зміцнює й очищає Апанавату, сприяючи належному спорожненню кишківника, виведенню сечі та протіканню менструацій. Амалак ефективно бореться із закрепами, і саме йому трифала зобов'язана ефектом м'якого проносного. Особливо сприятливо амалаки впливає на сечовидільну систему. Цей плід допомагає в лікуванні симптомів, як-от легке відчуття печіння під час сечовипускання. Він також діє як м'який сечогінний, допомагаючи організму природним, щадним і нешкідливим способом позбутися зайвої рідини. Все це сприяє очищенню сечі від токсинів. Амалики не тільки вимиває з організму токсини, але й очищає всі тканини тіла та зміцнює певні органи. Амалаки є потужним тонізувальним засобом для легень, які є в організмі середовищем Капха доші. Амалаки приводить у рівновагу Шлешака Капху, яка регулює рівень вмісту рідини та слизу в легенях і допомагає організму боротися з респіраторними інфекціями. Він живить і зміцнює легені. Амалики також підсилює як чоловічу, так і жіночу репродуктивну функцію через приведення в стан рівноваги Апанаати. Регулярні та здорові менструації, вироблення сперми та нормальна робота яєчників, зміцнення матки та загальна підтримка здоров'я репродуктивної системи — це результати впливу амалаки, що підтримують здоровий процес зачаття, особливо в жінок.
Амалаки живить мозок, покращує розумові здібності та є рослиною Медхьї, покращуючи координацію процесів накопичення, утримання та виймання з пам'яті інформації. Він допомагає розвивати гостроту та глибину розуму та підвищує сенсорне сприйняття. Амалики також зміцнює серцево-судинну систему. Він живить серце, кров і покращує циркуляцію. Амалаки сприяє ефективному засвоєнню заліза, очищаючи та живлячи в такий спосіб кров. Цей плід також дуже сприятливо впливає на шкіру. Він сприяє очищенню печінки та тканин шкірного покриву, а також захищає шкіру від бактеріальних інфекцій, що так само забезпечує гарний колір обличчя. Він також зволожує й тонізує шкіру та надає обличчю рум'янець.
Амалики також покращує м'язовий тонус. Він сприяє накопиченню сухої м'язової маси через посилення синтезу білків, забезпечення позитивного балансу азоту та зміцнення м'язів. Амалаки позитивно впливають на стан волосся, нігтів, зубів і кісток, оскільки покращує засвоєння кальцію та інших поживних речовин. Він допомагає запобігти появі сивини й облисіння. Амалаки позитивно впливають ще на один орган — очі. Фактично, амалаки називають чакшусьєю, що означає «розана для зміцнення очей». Це відбувається завдяки тому, що амалаки підсилює як Ранджаку Пітту (субдошу Пітти, яка керує функцією печінки та плазмою крові), так і Алочаку Пітту (субдошу, яка керує очима та зором). Те, що амалаки підсилює всі три доші, також допомагає живити очі та захищати їх від хвороб. Амалаки є чудовим джерелом вітаміну С. У ньому вітамін C є в найбільш концентрованій та легкозасвоюваній формі, порівнюючи з іншими рослинами. Він також містить інші абсорбовані мінерали, які живлять шкіру, кров і весь організм. Завдяки високому вмісту вітаміну C амалакі є потужним антиоксидантом. Наукові дослідження підтверджують, що амалаки мають надзвичайно сильні антиоксидантні властивості, чудово видаляє надлишок вільних радикалів, які є причиною багатьох дегенеративних захворювань і старіння. Всі ці властивості роблять амалаки потужним засобом для зміцнення імунітету.
Основні | |
---|---|
Виробник | Punarvasu |
Країна виробник | Індія |
Форма випуску | Порошок |
Вага | 100 г |