418 ₴
Регуляр панчохи покращує моторику кишківника та функціональні можливості кишечника, сприяє виведенню різних токсинів. Допомагає у разі закрепів і коліту. Сприяє загоєнню стінок кишечника (запалення, ерозії, виразки), покращує травлення. Відновлює нормальну мікрофлору кишечника та сприяє усуненню дисбактеріозу. Перешкоджає утворенню каменів у жовчних шляхах і жовчному міхурі. Є безпечним фітоімуномодулятором і гепатопротектором, покращуючи функції печінки. Стимулює імунітет. Стабілізує рівень цукру в крові, неабияк знижує рівень т.н. «поганого» холестерину, зменшує швидкість розвитку атеросклеротичних бляшок на стінках судин.
Регуляр панчоха широко застосовується у разі різних порушень роботи шлунково-кишкового тракту, особливо у разі хронічних закрепів і дисбактеріозу кишківника. Форма випуску препарату (порошкова) дадуть змогу точно регулювати дозування препарату людям різного віку та ступеня захворювання. Дослідження показали, що ця комбінація трав особливо ефективно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, зокрема й у дітей. Вона добре знімає печію та напруження в слизовій шлунка та дванадцятипалому кишенні. Також було відзначено гарні результати під час приймання Регуляри людьми, які страждають на надмірну вагу та підвищений вміст холестерину в крові.
Псиліум (Подорожник блашний) — це непереварювана клітковина, містить харчові волокна. Волокна розбухають у кишківнику та утворюють слизову масу, яка є потужним ентеросорбентом, що виводить з організму різні токсичні речовини (його навіть називають «метлою» для кишківника). Розбухаючи та утримуючи воду, подорожник створює природний проносний ефект, обволікаючи стінку кишківника, сприяє загоєнню ерозій і виразок. Подорожник містить гіркоти, які стимулюють особливі ендокринні клітини слизової кишківника, завдяки чому поліпшується моторика, секреція травних ферментів і слизу, всмоктувальна, імунна функції кишківника. Подорожник має ендоекологічну дію, тобто стимулює відтік міжклітинної рідини, що містить токсини, у лімфатичні капіляри.
Касія вузьколиста індійська
Листя касії має проносні властивості. Oні підвищують рухову функцію кишківника, особливо товстого. У разі тривалого застосування косія не викликає наступних закрепів, діє м'яко й безболісно. У медичній практиці аркуш касії є одним з основних засобів, що застосовуються як проносний. Касія вживають у разі хронічних і звичних запорів, перед хірургічним втручанням, у разі післяопераційної атонії кишківника, у разі геморою та тріщин заднього проходу, захворювань печінки та жовчного міхура.
Харитаки
Харитаки, латинська назва — Terminalia chebula. Цей плід повторюється майже у всіх аюрведичних текстах, а в класичному перекладі аюрведи — трактаті «Чарака» навіть йдеться про те, що хрираті так само поживний і корисний, як материнське молоко. Чарка також говорить про те, що харітаки дуже корисний для травного тракту. Він посилює всмоктування поживних речовин із їжі. Крім того, він корисний для профілактики серцево-судинних захворювань, допомагає підтримувати серце в здоровому стані. Однією чудовою властивістю цього плоду є його здатність очищати макро- та мікроциркуляторні канали, відомі в аюрведі як шорти. У перекладі «Бхава Пракаш Ніганту» також йдеться про те, що харітакі корисний для здоров'я селезінки та печінки та є відомим профілактичним засобом проти захворювань печінки.
Інші компоненти Регулар панчохи:
Троянда, Фенхель, Алое вера та Кардамон — нормалізують кислотність у шлунку та кишківнику. Покращують роботу печінки та жовчного міхура.
Виробник: Punarvasu, Індія.
Основні | |
---|---|
Виробник | Punarvasu |
Країна виробник | Індія |
Вага | 100 г |
Форма випуску | Порошок |