716 ₴
Аюрведичний чай Для жінок додавати дорослим до раціону харчування як джерело природних антиоксидантів, вітамінів, макро- та мікроелементів, біологічно активних речовин і як загальнозміцнювальний засіб, сприяє нормалізації функціонування жіночого організму.
Рекомендується як додатковий засіб до основного лікування порушень роботи жіночого організму.
Має протизапальні і загальнозміцнювальними властивостями.
СОСТАВ:
акації квіти, глоду плоди, материнка, ромашки квіти, пипника спориша, хвоща польового трава, шипшини плоди,омана коріння (дів'ясил).
Шатарі — це засіб Аюрведичної медицини, що широко застосовується в терапії гінекологічних захворювань, сечостапів у чоловіків і жінок, порушень у роботі печінки та шлунково-кишкового тракту як афродизіаку та імуномодулятора, для підняття енергетичного тонусу організму.
Цей засіб вважається жіночим тоніком, але може використовуватися обома підлогами. Препарат застосовується як потужний імуномодулятор і засоби детоксикації й очищення лімфатичної системи в разі порушень функціонування печінки та шлунково-кишкового тракту, як-от жовтуха, анемія й супутні їй запаморочення й спустошення, діарея, розлади травлення у разі диспепсії, підвищеної кислотності, гастриту та виразки, шлунково-кишкових кольок.
Як афродизіаком, Шатарі сприяє нормалізації гормонального фону, слугує ефективним засобом для підвищення чоловічої потенції й усунення запалення статевих органів, підвищує потяг, покращує якість насіння.
Препарат сприяє відновленню організму після гінекологічних оперативних втручань, загальній слабкості, підтримує жіноче здоров'я, регулює менструальний цикл і сприяє омолодженню репродуктивної системи, тримає її в тонусі, а також нормалізує гормональний фон під час надлишку чоловічих статевих гормонів.
Шатарі активує енергетичний потенціал у разі станів виснаження, неврастенії, дратівливості, тому так корисно її застосування як афродизіака у разі загальної слабкості та низького імунітету.
Крім того, Шатарарі часто призначається у разі менструальних дисфункцій, зокрема передменструального синдрому, для усунення неприємних симптомів у разі дисменору, як-от нудота, блювота, що тягнуть біль унизу живота. Сприяє полегшенню стану в разі аменореї, хворобливих і рясних менструацій, а також у клімактеричному періоді.
Препарат сприяє нейтралізації запалення органів малого таза, перешкоджає утворенню патологічних процесів у матці у формі міом, фіброми, ендометріозу, ерозії шийки матки, інфекції герпесу, а також мастопатії, сприяє лактації.
В Аюрведі цим засобом лікують розлади сечовипускання, як-от затримка сечі в сечовипусканні, біль під час сечовипускання, неконтрольоване сечовипускання, які є частими ознаками запальних процесів статевих органів у чоловіків і жінок, у разі доброякісних і злоякісних новоутворень.
Загалом шатаварі характеризується як сечогінний, спазмолітичний, протипухлинний, загальнозміцнювальний і тонізувальний засіб. Сприяє приведенню в баланс Вата й Пітта доші, підвищенню фізичних і розумових здібностей, зміцненню нервової системи, особливо корисний у разі тривожно-депресивних та істеричних її розладів.
Дійсно, омолоджувальний вплив Шатарі на жіночий організм дуже сильно та подібно до дії Ашваганди на чоловічій. Ця рослина — расаана (джерело перетворення) для питти, крові та репродуктивної системи жінки.
Наука пояснює цілющі властивості шатарі високим вмістом стероїдних сапонінів (глікозидів), які впливають на організм подібно до гормонів. Завдяки цьому ефекту нормалізується місячний цикл, відбувається омолодження жіночої статевої системи, підвищується здатність яйцеклітин до запліднення, збільшується кількість грудного молока.
Посилюючи перетворення гормону естрона (повільного обміну речовин) на естрадіол (напроти, який прискорює його), Шатарі знижує ризик появи ракових захворювань, фібром і мастопатії, нормалізує вагу. Чинить цю рослину корисну дію і на чоловіків: перешкоджаючи утворенню дигідротестостерону, запобігає розростанню передміхурової залози.
Крім стероїдних сапонінів, містить Шатаварі та безпосередньо гормони, зокрема тестостерон. Попри те, що гормон цей «чоловічий», саме він підвищує жіноче лібідо, даючи змогу сповна насолодитися своїми бажаннями й життєвою енергією. Показана Шатаварі до застосування і для жінок у постклімактерічному періоді, коли їх власна обробка тестостерону знижується майже вдвічі, і для тих, хто переніс операцію з видалення матки.
Позитивно впливає на організм і такий елемент Шатаварі, як аспарагін. Він належить до групи алкалоїдів і надає регульовану функцію на центральну нервову систему, що дає тілу досягти гармонії; також плавно знижує частоту скорочень серця й кров'яний тиск. Проходячи цикл перетворень на тіло людини, ця речовина зв'язує токсичний аміак, очищає кров і печінку. Біофлавоноїди, якими багата Шатаварі, запобігають руйнуванню клітинних мембран.
Все це повертає ослабленому організму життєву енергію, підтримує в разі малокровії (анемії), що затягнулася лихоманкою. Згідно з аюрведем сатвічна природа Шатаварі розвиває в жінці прагнення до любові та відданості.
клімакс, гастрит, діарея, коливання менструального циклу, слабкість після перенесених операцій, м'язові спазми, знижена статева активність, безпліддя, низька здатність яйцеклітин до запліднення, герпес, ерозія шийки матки, запалення органів малого таза, ендометріоз, недостатня кількість грудного молока, хворобливі місячні, нестабільний гормональний фон, зневоднення, підвищена кислотність шлунка, фіброміому, мастопатію, запалення придатків, сперматогенез, геморой, жіноче здоров'я, менопауза, післяпологове відновлення, годування грудьми, афродизіак.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Індія |