199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Чаванпраш СДМ — натуральний аюрведичний еліксир молодості та здоров'я — чудово відновлює організм після будь-яких навантажень. Ваше самопочуття істотно поліпшиться у разі регулярного застосування цього дивовижного продукту.
Чаванпраш — один із найпоширеніших і найпопулярніших аюрведичних засобів. Робиться воно з різних цілющих рослин і схоже на джем. Однак це не просто натуральна солодкість, а потужний антиоксидант, який в Індії називають еліксиром молодості та який виготовляється відповідно до рецептів, описаних у стародавніх трактатах.
До Чавапраш входить понад 40 лікувальних трав, тому його ефект комплексний і сильний. Як і деякі інші аюрведичні засоби, джем може відновлювати після багатьох важких недуг. Але, що не менш важливо, він допомагає від них вилікуватися, адже він підвищує імунітет і позбавляє організм накопичених токсинів!
Його дія така сильна, що він може зміцнити серцевий м'яз, а також нігті, волосся та зуби, знижує ймовірність інфаркту та інсульту. Сприяє ладу систему кровообігу, а також нервову, ендокринну, травну. Завдяки всьому цьому виникає омолоджувальний ефект, і людина, яка вживає Чаванпраш, починає мати кращий вигляд і може вести активніший спосіб життя, не стискаючи звичних симптомів дискомфорту.
Однак на цьому корисні властивості цього продукту не закінчуються. Він зменшує «шкідливий» холестерин і підвищує гемоглобін, підвищує адаптаційні ресурси організму, допомагаючи впоратися зі стресом і з великими розумовими та фізичними навантаженнями, захищає від інфекцій у період епідемій грипу та застуд.
Всі ці переваги роблять Чаванпраш справжнім зцілювальним еліксиром.
Показання для застосування: слабкість, відновлення після хвороб, знижений імунітет, запалення, хвороби дихальних шляхів, алергія, авітаміноз, розсіяний склероз, депресія, стрес, низький гемоглобін, слабкість судин, передчасне старіння, урологічні та гінекологічні хвороби (комплексне лікування), поганий холестерин, схильність до появи пухлин, підвищене навантаження, ламке волосся й нігті, знижена потенція й лібідо, гіпертонія або гіпотонія, переїзд, проживання в екологічно несприятливих умов, заняття спортом.
Активні інгредієнти:
Амла (Emblica officinnalis). Допомагає нормалізувати рівень глюкози в крові, підтримує здоров'я серця. У 100 г м'якоті плодів цієї рослини міститься в 30 разів більше вітаміну С, ніж в апельсині. Вона зміцнює зуби та кістки, сприяє росту волосся, покращує травлення обмін речовин, підвищує імунітет. Допомагає синтезувати гемоглобін, очищає від токсинів печінку та інші внутрішні органи. Плід має омолоджувальну дію, нейтралізує та виводить важкі метали та вільні радикали.
Харитаки (Terminalia chebula). Відома омолоджувальна рослина. Уповільнює посідання волосся і прискорює його ріст, сприятливо впливає на пам'ять і зір, лікує хвороби легень і травної системи, діє як м'який проносний засіб, покращує імунітет і нормалізує травлення. Допомагає позбутися паразитів, відновити нормальну мікрофлору кишківника.
Бібхітаки (Terminalia bellirica). Омолоджувальна рослина з тонізувальною, протигалістною, послаблювальною дією. Допомагає за цілої низки хвороб, а також приводить у лад високу вата-дошу. Виводить камені з травного тракту та сприятливо впливає на всі функції організму.
Дашамула (Dashamula). Класичний аюрведичний склад із десяти лікувальних коренів. Вважається, що в поєднанні надають дуже сильний цілющий ефект. До нього входять: більва, шионака, патала, шаліпарна, пришліпарна, брихати, кантарі, гакшура, агніматхи, касмарі. Покращує стан нейроендокринної системи, регулюючи функцію: щитоподібної, підшлункової, вилочкової залоз, надниркових залоз, статевої системи. Надає омолоджувальну дію на організм.
Ашвагандха (Withania somnifera). Збільшує витривалість, підвищує рівень сексуальної енергії, покращує пам'ять, надає сил, живить організм необхідними вітамінами та мікроелементами, зменшує інтенсивність неврозів, зміцнює серце. Використовується як афродизіак і засіб для поліпшення діяльності мозку, має заспокійливу дію, знімає безсоння і хронічну втому.
Бхуміамла (Phyllanthus niruri). Рослина, що покращує обмін речовин, а також жовчогінне, загоювальне, протизапальне, сечогінне. Цікаво, що за допомогою нього лікують як гострий, так і хронічний гепатит, що трапляється досить рідко Ця трава омолоджує, відновлює й тонізує печінку, а також зменшує наслідки негативного впливу на печінку алкоголю, тютюну, засобів, хімієтерапії тощо. Також рослина використовують для лікування різних шкірних захворювань: псоріазу, нейродерміту та екземи та для позбавлення паразитів.
Фисташка (Pistacia). Для організму людини ці горіхи мають велику користь, оскільки вони допомагають зменшити ризик розладів серцево-судинної системи, знижують рівень холестерину в організмі та зміцнюють стінки судин. Дослідження вчених медиків доводять сприятливий вплив фісташок на біохімічний склад крові, кровообіг, нормалізації репродуктивних функцій, як у чоловіків, так і в жінок. Крім того, вітаміни, що містяться в горішках, надають найдієвішого ефекту на загальне самопочуття людини, підвищуючи її життєвий тонус.
Бала (Sida cordifolia). У перекладі означає «сила». Одна з найбільш широко використовуваних рослин в аюрведі. Приводить в баланс усі три доші, є природним знеболювальним і тоніком, покращує витривалість і імунітет, надає сил організму, лікує ревматизм, очищає кров, оздоровлює шкіру, має омолоджувальний ефект. Допомагає відновитися після хвороби, прискорює загоєння ран і виразок, допомагає у разі шкірних хвороб, підтримує печінку.
Виноград (Vitis vinifera). Має антиоксидантні, тонізувальні, регенерувальні, поживні. Лікувальні властивості винограду використовуються в таких випадках: для зниження рівня холестерину в крові, лікування шкірних захворювань, запобігання атеросклерозу, відновленню нервової системи, зниження ризику гормонозалежних пухлин, профілактики серцево-судинних захворювань, варикозного розширення вен, для поліпшення кровообігу, як дієтична олія для хмарних людей і діабетиків.
Коричник цейлонський (Cinnamomum zeylanicum). Насіння рослини багате на ефірні олії, цинк, кальцій, вітаміни групи А і В, магній, натрієм і фосфором. Сприятливо впливає на нервову систему. Розслаблює, заспокоює та полегшує ознаки депресії, апатії, надає стану легкості та умиротворення. Є чудовим засобом для профілактики респіраторних захворювань, у лікуванні фарингіту, затяжного кашлю. Є ефективним убережелем слизу та мокротиння, виводить її з легких і бронхів під час астми, бронхіту. Відновлює правильну роботу травної системи. Усуває симптоми переїдання, відчуття важкості під час нетравлення, діареї, метеоризму.
Тростинний цукор (Saccharum officinarum). Джерело легкозасвоюваних вуглеводів, без яких неможливий синтез АТФ-речовини — джерело енергії в організмі. Необхідний для роботи головного мозку та метаболізму в нервових клітинах, сприяє появі в організмі великої кількості енергетичних запасів. Нормалізує травлення, позаяк багатий на клітковину. Містить корисні речовини: вітаміни групи B, калій, натрій, кальцій, магній, фосфор, залізо та цинк.
Гудучи (Tinospora cordifolia). Надефективний натуральний лікарський засіб універсальної дії, позаяк є одночасно імуномодулятором, антиоксидантом, антисептиком, бронхотоніком, кардіотоніком, анальгетиком і спазмолітиком, а також жарознижувальним і протипухлинним засобом. Гармонізує Тридошу. У традиції Аюрведичної медицини препарат використовується для лікування гострих інфекційних захворювань. Виявляє особливу ефективність у усуненні шкідливих токсичних сполук, як унаслідок внутрішньої роботи самого організму, його біологічних отрут, так і з зовнішніх джерел, через несприятливі чинники середовища. Сприятливо впливає на систему травлення, покращує апетит. Сприяє нейтралізації підвищеної кислотності шлунка, чим корисний у лікуванні гастриту. Усуває розлади диспепсичного характеру, нетравлення, діарею, блювоту, закреп, підвищене газоутворення. Лікує інфекції сечовидільної системи, діє як сечогінний засіб. Є афродизіаком. Сприяє відновленню після перенесених захворювань і надає сил організму, підвищує його загальний тонус, зміцнює імунітет. Опиниться корисний у терапії пухлинних процесів, як злоякісних, так і доброякісних.
Пунарнава (Boerhaavia diffusa). Важлива тонізувальна й омолоджувальна рослина для нирок. Застосовується для лікування ожиріння. Знімає всі типи набряків, очищає кров, зупиняє кровотечу. Є протибольовим і протизапальним засобом. Знижує цукор у крові, є кардіотоніком. Завдяки великому вмісту солей кальцію й алкалоїду пунарнаву має сечогінний ефект, підсилює синтез гемоглобіну та усуває застій у печінці. Має антизапальну активність. Одна з найкращих натуральних трав для лікування респіраторних захворювань.
Інструкція із застосування: ½-2 ч.л. 1-2 рази на день упродовж трьох місяців 1 раз на пів року. Дітям можна застосовувати з 4 років, доза має бути знижена вдвічі. Ефект посилюється, якщо застосовувати засіб із молоком. Препарат рекомендується приймати за призначенням і під контролем фахівця, особливо під час вагітності. Протипоказання: цукровий діабет, гострий гастроентероколіт, гострий панкреатит, гострий холецистит, гострий пієлонефрит і цистит, загострення виразкової хвороби гломерулонефриту, алергічна нестерпність складників.
Склад: Дивіться на етикетці.
Паковання: 250/500 грамів.
Виробник: SDM Ayurveda Pharmacy, Індія
Основні | |
---|---|
Виробник | Sri Dharmasthala Manjuatheshwara |
Країна виробник | Індія |
Вага | 250 г |
Форма випуску | |
Форма випуску | Джем |