80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
Пептидний колаген — це максимально готовий до засвоєння колаген. Організм не витрачає на його розщеплення ферменти, час і енергію. Пептидний колаген всмоктується в тонкому кишківнику в кров і надходить як є до органів і тканин, що потребують додаткового синтезу колагену. І відразу ж стає будівельним матеріалом для нових волокон.
Основні факти про товар:
— 1 пакетик молодості та здоров'я на день — за ціною однієї чашки лате.
— Колаген для краси: краса та молодість шкіри, волосся, нігтів і навіть голосових зв'язок (молодість голосу).
— Колаген для здоров'я: гнучкість тіла, еластичність зв'язок і сухожиль, зносостійкість суглобів, міцність кісток, сила м'язів, міцність і еластичність судин, здоров'я очей.
— Колагеновий пептид добутий і перероблений зі шкірних покривів глибоководних морських риб — найлегша форма колагену. На його перетравлення організм не витрачає ферменти, час і енергію.
— Колагеновий пептид засвоюється краще, ніж гідролізований колаген.
— Колаген — будівельний матеріал, що входить до складу: шкіри, сухожиль і м'язів, волосся й нігтів, суглобів і хрящів, судин і капілярів, райдужної оболонки ока та ін.
— У пакованні 2 пакети по 12 г — норма на 2-4 дні (лікування/профілактика).
— У кожному пакеті 2000 мг колагенового пептиду та 60 мг вітаміну С — для кращого засвоєння колагену.
Повна інформація про товар:
Порошок колагенового пептиду, Sappe Beauti Powder (Японія/Таїланд), 2 пакети в пакованні — на 2-4 дні приймання
Що таке колаген? Це основа нашої пружності, щільності, гнучкості — основа молодості тіла.
Колаген це ще й основа нашої цілісності. Це слово походить від грецької ÷÷÷ ⁇ ⁇ <- клей. Колаген зв'язує всі органи та тканини в єдине ціле, без нього ми просто розпалися б на окремі складники.
Коли дитина народжується, відсоток колагену в її тканинах у кілька разів вищий, ніж у дорослої людини. Тому він без травм проходить через родові шляхи, які менші від його власних розмірів, дотягується стопою до свого рота та невимушено сідає в поперечний шпагат.
Все це завдяки еластичності його зв'язок, м'язів, шкіри. А точніше, завдяки дуже високому виробленню власного колагену.
Але з кожним роком колаген виробляється все в менших кількостях і після 30-40 років наша гнучкість і пружність різко зменшуються, якщо не приділяти їм особливої уваги.
Вже після 50 років мало хто може нахилитися до підлоги з рівними колінами.
Чим старше стає людина, тим менш приваблива його хода, менш стабільна його тіло, менш гармонійні та плавні рухи, більше зморщок на шкірі, гірше працюють суглоби. А ще гірше має волосся й нігті, крихкіші кістки, ламкіші судини та гірше бачать очі.
Симптоми та реакції організму на низький вміст колагену:
• перші зморшки на шкірі, стоншення й обвисання шкіри,
• втрата гнучкості та плавності роботи суглобів та еластичності зв'язок,
• біль у суглобах,
• схильність до травм, розривів зв'язок під час навантажень, ламкості кісток,
• хода стає більш різкою, кутовою, менш «амортизованою»,
• хрускіт у суглобах, стирання хрящів,
• стоншення та ламкість судин,
• тьмяність і ламкість волосся,
• різні дисфункції внутрішніх органів,
• зі зниженням колагену організм «висихає» і стає старішим,
• остеопороз,
• колагенові хвороби: ревматизм, ревматоїдний артрит, склеродермія, вузликовий періартерііт, червона пухирка, дерматоміозит, хвороба Бехтерєва.
ситуація з колагеном дуже схожа на ситуацію з гіалуроновою кислотою (ГК). Коли зменшується вироблення ГК, у людини з'являються перші зморшки, шкіра стає сухішою, тоншою, менш пружною і гарною.
Якщо брак ГК ми бачимо очима, то брак колагену ми не тільки бачимо, а й відчуваємо всім тілом. Шкіра, сухожилля і м'язи, волосся й нігті, суглоби та хрящі, судини та капіляри, райдужна оболонка ока — все це й багато іншого в нас страждає від нестачі колагену вже в середньому віці. І з кожним роком брак колагену видно і відчувається все сильнішим.
На щастя, гіалуроновою кислотою можна насичувати шкіру за допомогою концентратів. А з колагеном ще простіше, його можна пити або їсти.
Найпростіший, але найбільш неефективний спосіб — є продукти тваринного походження, у яких багато сполучних тканин. Це курячі лапки та хрящики, яловичи жили, свинячі ніжки, акулячий плавник. Щоправда, не всім таке є апетитним.
Інша проблема цього способу в тому, що для отримання денної норми колагену необхідно з'їдати цілу гору лапок щодня.
Ну і третя проблема в тому, що такий колаген засвоюється лише за бездоганної роботи кишківника і то не весь, а приблизно 15-20%.
Гідролізований колаген засвоюється набагато легше та швидше звичайних волокон із їжі. Але й йому необхідно у шлунку розщепитися на амінокислоти, щоб бути засвоєним організмом.
Найсвоюваний і відповідно ефективний колаген для людини, це колаген, синтезований власним організмом. Це означає, що ми потребуємо не колагенових волокон (які могли б отримати з лапок і хрящиків), а в будівельному матеріалі — колагені, розібраному на найдрібніші цеглинки, з яких наш організм збудує власні колагенові волокна. Такими цеглинками колагену є пептиди.
Пептидний колаген — це максимально готовий до засвоєння колаген. Організм не витрачає на його розщеплення ферменти, час і енергію. Пептидний колаген всмоктується в тонкому кишківнику в кров і надходить як є до органів і тканин, що потребують додаткового синтезу колагену. І відразу ж стає будівельним матеріалом для нових волокон.
Колаген у цифрах
— Колагенові білки становлять 25% міжклітинного простору сполучної тканини тіла людини та від 25 до 45% білків усього тіла.
— Колаген перестає виробляти свої ферменти в 21-25 років, після цього починається старіння шкіри.
— У 80 років у тканинах людини залишається лише 1/3 від того колагену, який був у 20 років.
— Зі 100% колагену — 50 міститься в кістках, 40 — у шкірі, сполучній і жировій тканинах, 10 — в органах.
— Японія займає 1 місце у світі щодо вживання колагену населенням. 99,7% людей віком від 60 років знають про властивості та користь колагену. 20-річні не сильно відстають — 97,3%. Також
Японія займає одне з перших за тривалістю: чоловіки живуть у середньому 81,1 роки, жінки — 87,3 роки.
Питний колаген — застосування:
У пакованні є 2 пакети пептидного колагену, у кожному з яких міститься по 12 г (у двох пакетах 24 г) колагенового порошку, з яких чистого пептидного колагену 2000 мг (у двох пакетах 4000 мг) і вітаміну C 60 мг (у двох пакетах 120 мг).
Для лікування (відновлення серйозного дефіциту колагену): 2 пакети на 2 дні для 1 особи.
Для профілактики: 2 пакети на 4 дні для 1 людини або на 2 дні для 2 осіб.
10 паковань — профілактичний курс на 40 днів.
УВАГА. На відміну від думки деяких джерел, що допускають додавання колагенового порошку до їжі, ми не рекомендуємо змішувати їжу та колаген. У пептидному колагені амінокислотний склад підібраний у таких пропорціях, які найбільш засвоювані для людини. Під час змішування з їжею ці пропорції порушуються — ефективність засвоєння різко падає.
1⁄2 пакети або цілий пакет розчиняють у чистій теплій воді та випивають за 20-30 хвилин до їди.
Безбарвний, не має смаку.
Питний колаген — протипоказання:
Абсолютна протипоказання — це нестерпність самої речовини. За наявності алергічних реакцій на білкові сполуки (зокрема колаген) застосовувати не можна.
У разі таких захворювань перед прийманням колагену проконсультуватися з лікарем:
— Тромбофлебіт і тромбоз. Є думка, що колаген може сприяти підвищенню згортання крові.
– Камені в жовчному міхурі, нирках та сечовому міхурі. Можливе збільшення наявних каменів і виникнення нових.
– Атеросклероз і серцева недостатність. Можливе потовщення стінок судин і розвиток ускладнень.
Склад 1 пакетика: У 12 грамах порошкового колагену міститься 2000 мг колагенового пептиду та 60 мг вітаміну С.
Маса пакетика: 12 г.
В пакованні 2 пакетики.
Виробництво: Preaw Chlorophyll, Японія/SAPPE, Таїланд.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Таїланд |
Користувацькі характеристики | |
Виробник | Preaw |