Корзина
59 отзывов
+380671880108
+380 67 188 01 08
Бутик аюрведы ROSA - РОСА
Корзина
Лецитин Соняшниковий, 200 грам

Лецитин Соняшниковий, 200 грам

  • В наличии
  • Код: 3096

250 грн.

Купить
+380 67 188 01 08
  • График работы
  • Адрес и контакты
Описание

Лецитин Соняшниковий, 200 грам 

Являє собою набір фосфоліпідів рослинного походження. Лецитин бере активну участь в обмінних процесах і відповідає за енергетичний баланс в організмі.

  • Містить рослинні жири, не менш ніж 97,1
  • Калорійність 100 грам: 915 ккал

Лецитин для печінки:

Фосфатидилхолін становить приблизно 60% ліпідного шару мембран печінкових клітин - гепатоцитів. Лецитин захищає мембрани печінки від руйнування, підсилює регенерацію, відновлює вже зруйновані печінкові клітини. Нормалізує в печінці метаболізм жирів, посилює антиоксидантні властивості і підвищує її функції детоксикації. Лецитин підвищує літогенний індекс жовчі і стимулює жовчовиділення, перешкоджаючи, таким чином, утворенню каменів в жовчному міхурі і протоках печінки.

Лецитин для судин:

Наші кровоносні судини теж складаються з клітин, у яких є мембрани, в складі яких міститься багато фосфоліпідів. Прийом лецитину збільшує витривалість, нормалізує кров'яний тиск і знижує серцево-судинний індекс - показник зниження жорсткості і збільшення еластичності стінок артеріальних судин.

Лецитин для крові:

Фосфоліпіди, що містяться в мембранах червоних кров'яних тілець, відповідають за деформованість (пластичність) еритроцитів. Перебуваючи безпосередньо в сироватці крові фосфоліпіди утримують холестерин в розчиненому стані. Порушення балансу в співвідношенні холестерину до фосфоліпідів є однією з причин відкладення холестерину на стінках судин.

Лецитин для мозку:

Біла речовина мозку - це нервові волокна, покриті мієлінової оболонкою. Вміст ліпідів в мембранах мієлінових оболонок доходить до 80%. Мієлінова оболонка подібна ізоляційної стрічки, яка ізолює волокно і забезпечує швидкісну передачу нервового імпульсу. У слідстві порушення мієлінових оболонок головного і спинного мозку можуть виникати такі захворювання як розсіяний склероз, вікова деменція, хвороба Альцгеймера, зниження пам'яті та ін.

Информация для заказа
  • Цена: 250 грн.
Лецитин Соняшниковий, 200 грамЛецитин Соняшниковий, 200 грам
В наличии
250 грн.
Купить
+380 67 188 01 08